Menu strony
lepszylek
Czar-Med

Sklep ortopedyczny – jak go wyposażyć

Sklep ortopedyczny, lub też rehabilitacyjny nie jest jeszczetypowymzjawiskiem. Należyzauważyć, że klientami nie jest każdy z nas. Konkurencja też nie jest silna, stąd też raczej nie napędza rynku. To jednak ma zalety.
Złota medycyna estetyczna
Problematyczna lokalizacja Niezwykle ważne to bezbłędnie ulokować sklep medyczny Warszawa ma takie sklepy na obrzeżach, Nie da się ukryć, żeczęstoodwiedzanemają siedzibę przy przychodniach.Możnatakżeprzemyślećdziałanie z siecią sklepów, a więc franczyzę.

Dodatkowe artykuły

Logopeda Poznań

Kobieta u lekarza
Skorzystanie z profesjonalnej pomocy psychologicznej i opcje kuracji takie jak terapia dzieci Poznań umożliwia zarówno w formie prywatnej, jak i bezpłatnie – co gwarantowane usługi z nfz. W centrum miasta jest wiele przychodni, które są do dyspozycji malutkich pacjentów i ich opiekunów.


Taki sklepwcale nie musi być duży. Wszystkozależy od oferty, którą sklep maprzyciągnąć klientów. Jeżelioferujemy sprzęt małychrozmiarów, wózki marki Kuschall, spokojniewystarczy30m2. Potężna powierzchnia jest obowiązkowa, jeślioferta obejmujeteż łóżka rehabilitacyjne i sprzęt do np. gabinetów fizjoterapeutów.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Wartoprzemyśleć teżstworzenierównolegle ze stoiskiem wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Wypożyczenienp. wózkato kosztokoło 50 zł, a łóżka do rehabilitacjipowyżej 150 zł.

Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej
Ile można zarobić? Sklep ortopedycznyzarabia na siebie dzięki marżom. Sprzęt ortopedyczny zwyklemoże mieć marżęprzekraczającą nawet 150% wartości. Korzystna jest też praca z NFZ-tem. Najwięcejkupującychzgłasza się po dofinansowany sprzęt i to może być właśniepodstawa przychodów. Można teżdogadać się z rehabilitantami i prywatnymi gabinetami. Właściciele sklepów ortopedycznychtwierdzą, że zainwestowana kwotawraca już po roku. Na początektrzebawłożyćmniej więcej 100 000 na sam sklep orazmniej więcej 30 tys. na przygotowaniewypożyczalni sprzętu.

Sposób na swoją firmę Wszyscy mająprywatnąwizję biznesu, jednakwartokorzystać ze sprawdzonych pomysłów. Miasto, w którym brakujedobrze zaopatrzonego sklepu medycznego, to jest chociaż nadzieja na całkiem dobryzarobek dla zaradnego biznesmena. Rozejrzyj się dookoła.
28-11-2012